Asistence v průběhu protonové terapie

Background

Nadační fond pro protonovou terapii nabízí specializované asistenční služby pro dětské a mladistvé pacienty a jejich rodiny po celou dobu léčby v Protonovém centru v Praze.  

Naše zkušené a laskavé pracovnice svoji práci milují a individuálním přístupem se poprvé seznámí s dětským pacientem i jeho rodiči či zákonnými zástupci při vstupní konzultaci/ kontrole s lékařem v Protonovém centru  

Po domluvě a na základě žádosti rodičů/zákonného zástupce se pracovnice NFPPT setkají s dětmi v Protonovém centru, před ozařováním v čekárně na 2. patře, anebo po ozáření v dětské herně Protonového centra.  Protonové centrum disponuje dětskou hernou plnou hraček, kterou NFPPT využívá při svých setkáních s dětmi.   

Pravidelné setkávání a hraní si pomůže usdnadnit dobu léčby, pobyt v nemocnici či zkrátit čekání na sanitku. Pracovnice NFPPT mohou také navštěvovat malého pacienta přímo v nemocnici (FN Motol). 

Uvědomujeme si, že protonová terapie může trvat několik týdnů, a tato setkání můžou některým dětem nahradit absenci kamarádů.  

S dětmi se rozloučíme na konci léčby v Protonovém centru malou oslavou a dárkem. S některými pacienty PTC také oslavíme jejich narozeniny, kde nebude chybět dort ani přípitek.  

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na Email: info@nfppt.cz anebo telefonní číslo: 226222026 

V případě zájmu o tuto službu prosíme, aby rodič či zákonný zástupce vyplnil přihlášku a zanechal ji u naší pracovnice v kavárně či na hlavní recepci v 5. patře.   V případě zájmu o tuto službu prosíme vyplňte formulář

  Služba NFPPT po dobu protonové terapie:
  Návštěva a asistence v PTC
  Návštěva a asistence ve FN Motol
  Oslava narozenin

  Podrobnosti o zpracování osobních údajů naleznete zde

  Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.


  Nadační fond pro protonovou terapii nabízí specializované asistenční služby pro pacienty protonového centra v Praze.

  Pracovníci NFPPT doprovází své klienty do Protonového centra či do místa ubytování, a to na základě žádosti anebo dle domluvy. Také mohou pomoci s objednáním a vyzvednutím léků, a jestliže je třeba, doprovodí klienta na konzultaci s lékařem. Dále zůstávají s klientem v kontaktu po celou dobu léčby v PTC v Praze.

  Žádost o nadační příspěvek či nezdravotní asistenční službu

   Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údaje o diagnóze. Podrobnosti naleznete zde

   Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

   Partneři